Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

În Antalia, Claudiu Ionescu a dat primul interviu pentru suporterii din Moldova.

3 participanți

In jos

 În Antalia, Claudiu Ionescu a dat primul interviu pentru suporterii din Moldova. Empty În Antalia, Claudiu Ionescu a dat primul interviu pentru suporterii din Moldova.

Mesaj Scris de inga Joi Ian 27, 2011 9:29 am

Cum e la noua echipă?
- Bine. O echipă bună, valoroasă, care se află pe locul 2 în campionat, loc pe care cu siguranţă nu se află întâmplător. Atmosfera este bună, un colectiv minunat şi valoros. Nu sunt doar cuvinte care să îi mângâie pe colegii mei, dar acesta este adevărul.
- Sunt grele antrenamentele în Antalia?
- Normal că sunt grele pentru că suntem într-o perioadă de acumulare. Având şi meciuri amicale totuşi putem spune că avem şi un program de antrenament prin aceste jocuri. Am avut şi două zile libere pentru a ne mai relaxa după perioada grea din prima parte a cantonamentului.
- Ce ştii de Moldova în general?
- Ştiu că era a noastră (rîde). Am prieteni aici, în Moldova, dinainte de a sosi la această echipă. Unul dintre aceştia este Ghenadie Ochincă, cu care am jucat împreună la Gloria Buzău şi am păstrat o legătură de prietenie. Mai ştiu că aveţi nişte vinuri foarte bune. Restul urmează să le aflu.
- Vii împreună cu familia la Chişinău?
- Da, pentru că sunt căsătorit de 5 ani şi avem un copil de un an şi trei luni de care-mi este foarte dor aici, în Antalia. E normal să vin în Moldova împreună cu familia, pentru că o familie adevărată este unită şi vreau ca Alexandru, copilul meu, să-mi spună tată, nu nene.
- Ce le transmiţi suporterilor? Milsami are o galerie foarte frumoasă.
- Cu această ocazie le transmit să fie alături de noi, să ne încurajeze pentru că avem un campionat lung şi un obiectiv îndrăzneţ pe care şi cu ajutorul lor îl putem obţine.
avatar
inga

Mesaje : 29
Puncte Puncte : 61
Data de inscriere : 19/01/2011
Localizare : chisinau

Sus In jos

 În Antalia, Claudiu Ionescu a dat primul interviu pentru suporterii din Moldova. Empty Re: În Antalia, Claudiu Ionescu a dat primul interviu pentru suporterii din Moldova.

Mesaj Scris de jakaa Joi Ian 27, 2011 11:16 am

mm, o noutate foarte buna !!
jakaa
jakaa
Admin

Status : avem echipa avem onoare si Milsami si Milsami
Mesaje : 73
Puncte Puncte : 184
Data de inscriere : 18/01/2011
Localizare : Orhei

http://fcmilsami.fanforum.biz

Sus In jos

 În Antalia, Claudiu Ionescu a dat primul interviu pentru suporterii din Moldova. Empty Re: În Antalia, Claudiu Ionescu a dat primul interviu pentru suporterii din Moldova.

Mesaj Scris de smokey Vin Ian 28, 2011 12:45 am

Salutari din Romania! Mai exact, din Buzau. Claudiu este cel mai bun fotbalist buzoian din ultimii 10 ani. As dori daca se poate, mai multe detalii despre el. Ma refer la meciuri, critici, aprecieri etc.
Voi urmari forumul pentru a primi un raspuns.

smokey
smokey

Mesaje : 1
Puncte Puncte : 1
Data de inscriere : 28/01/2011
Localizare : Buzau, Romania

Sus In jos

 În Antalia, Claudiu Ionescu a dat primul interviu pentru suporterii din Moldova. Empty Re: În Antalia, Claudiu Ionescu a dat primul interviu pentru suporterii din Moldova.

Mesaj Scris de jakaa Vin Ian 28, 2011 11:17 am

smokey a scris:Salutari din Romania! Mai exact, din Buzau. Claudiu este cel mai bun fotbalist buzoian din ultimii 10 ani. As dori daca se poate, mai multe detalii despre el. Ma refer la meciuri, critici, aprecieri etc.
Voi urmari forumul pentru a primi un raspuns.


ne pare bine , ca si Romania ne urmareste ,cit pe forum atit si pe noi Orheenii mai precis Fc Milsami speram ca din punctul dvs de vedere ne apreciati bine, da va vom aduce la curent cu toate noutatile echipei fc milsami atit si despre Claudio Ionescu
jakaa
jakaa
Admin

Status : avem echipa avem onoare si Milsami si Milsami
Mesaje : 73
Puncte Puncte : 184
Data de inscriere : 18/01/2011
Localizare : Orhei

http://fcmilsami.fanforum.biz

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum